09100, вул. Андрея Шептицького, 2 м. Біла Церква

(04563) 9-94-82 djkgbmr@gmail.com

природоохоронні акції до Дня довкілля

14 04

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 лютого 2017 року № 57 «Про проведення весняного двомісячника санітарного очищення, озеленення і благоустрою міста Біла Церква та природоохоронних заходів до Дня довкілля» 11-12 квітня поточного року в місті Біла Церква відбулися загальноміські акції «Чистий берег» та «Острову «Дитинство» – нашу турботу» по ліквідації стихійних сміттєзвалищ та очистці і благоустрою прибережних смуг річки Рось та річки Протока в межах вул. Леваневського, вул. Шевченко – Заярська, вул. Водопійна-Партизанська, Запорізька-провулок Гірний, від дерев’яного моста до острова «Дитинство» та острова «Дитинство».
В акції взяли участь 9 вищих навчальних закладів, екологічні гуртки станції юних натуралістів та екологічні загони загальноосвітніх шкіл, басейнове управління водних ресурсів річки Рось, товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА», дошкільний навчальний заклад № 29 «Барвінок», приватне акціонерне товариство «КАТП-1028», Церква Християн Віри Євангельської (вул. Голубина, 19), рятувальні та човнові станції, Білоцерківська міська організація Українського товариства охорони природи. Всього у акції взяло участь біля 600 чоловік.
Під час акцій прибрано від засмічення та сміттєзвалищ 34 га водоохоронних зон та прибережних смуг р. Рось та р. Протока, упорядковані та благоустроєні сім джерел, чотири струмка та п’ять водойм.

1 до

2 після

3 до

4 після

5 до

6 після

7 до

8 після

9 до

10 після

 

Share on FacebookShare on VKShare on Google+Email this to someone