09100, вул. Андрея Шептицького, 2 м. Біла Церква

(04563) 9-94-82 djkg@bc-rada.gov.ua

Поводження з тваринами

Інформація про кількість ідентифікованих, стерізованих та пристроєних тварин (натисніть тут)

Собака 1Собака 2sobaka 4

У місті тривать заходи із стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Собаки, що пройшли ці процедури в 2018 році будуть мати на вухах бірки білого кольору (2017-рожеві).

Для проведення стерилізації безпритульних тварин необхідно звернутися з заявою до департаменту житлово-комунального господарства за адресою: вул. А. Шептицького,2. За довідковою інформацією за телефоном: 063 (або 067. або 099) -310-77-55.

У випадку, коли тварина нанесла покус – першочергово звертайтеся в травматологію Міської лікарні №2 (Семашко) для отримання допомоги та надання інформації про дану тварину. яка повинна перебувати під наглядом протягом 10 діб для виключення випадку сказу.

Якщо за однією твариною зареєстровано декілька випадків нанесення покусів, після 10 діб догляду у випадку підтвердження непровокованої агресії, комісія (в складі якої є постраждала особа) може прийняти рішення про евтаназію (присипити).

Також, відповідно до діючих Правил утримання тварин у місті Білій Церкві(дивись тут)  домашні тварини підлягають обов’язковій ідентифікації (чіпування), та реєстрації в міжнародній базі тварин. безпородні домашні тварини підлягають стерилізації за кошти власника. Чип, що безболісно вводиться під шкіру тварини, є своєрідним електронним паспортом, за яким можна буде встановити її власника та дізнатися інформацію про тварину, в т.ч. коли проводолося останнє щеплення від сказу. Орієнтовна вартість процедури – 200 гривень.

Наразі. для заохочення виконання вимог Правил, міська рада проводить акцію: Перші сто одна домашня собака та всі безпритульні. які знайдуть власниика – будуть прочиповані та зареєстровані – безкоштовно.

Share on FacebookShare on VKShare on Google+Email this to someone