09100, вул. Андрея Шептицького, 2 м. Біла Церква

(04563) 9-94-82, 063-310-77-55, 067-310-77-55, 099-310-77-55 djkg@bc-rada.gov.ua

Поводження з тваринами

 

1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ ІДЕНТИФІКОВАНИХ, СТЕРИЛІЗОВАНИХ ТА ПРИСТРОЄНИХ ТВАРИН В М. БІЛА ЦЕРКВА 2018р. (натисніть тут)

2. СТЕРИЛІЗАЦІЯ ТВАРИН (натисніть тут)

3. ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТВАРИН (ЧІПУВАННЯ) (натисніть тут)

4. РЕЄСТРАЦІЯ ТВАРИН (натисніть тут)

5. ЗНАЙДИ СОБІ ЧОТИРИЛАПОГО ДРУГА (натисніть тут)

Поради, щодо поводження з тваринами в м. Біла Церква

У місті розпочаті заходи із стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Тварини, що пройшли ці процедури в 2018 році будуть мати на вухах бірки білого кольору (2017 – рожеві).

Для проведення стерилізації безпритульних тварин, необхідно звернутися додепартарменту житлово-комунального господарства за адресою 6 вул. А. Шептицького, 2. За довідковою інформацією за телефоном : 063 (або 067, або 099) -310-77-55.

У випадку, коли тварина нанесла покус – першочергово звертайтеся в травматологію Міської лікарні №2 (Семашко) для отримання допомоги та надання інформації про дану тварину, яка повинна перебувати під наглядом протягом 10 діб для виключення випадку сказу.

Якщо за однією твариною зареєстровано декілька випадків нанесення покусів, після 10 діб догляду у випадку підтвердження непровокованої агресії, комісія (в складі якої є постраждала особа) може прийняти рішення про евтаназію (присипити).

Також, відповідно до діючих “Правил утримання тварин в м. Біла Церква”, домашні тварини підлягають обов’язковій ідентифікації (чіпування), та реєстрації в міжнародній базі тварин. Безпородні домашні тварини підлягають стерилізації за кошти власника. Чип, що безболісно вводиться під шкіру тварини, є своєрідним електронним паспортом, за яким можна буде встановити власника та дізнатися інформацію про тварину. в т.ч. коли проводилось останнє щеплення від сказу. орієнтовна вартість процедури – 200 гривень.

Наразі, для заохочення виконання вимог Правил, міська рада проводить акцію: Перші сто одна домашня собака та всі безпритульні, які знайдуть власника – будуть прочиповані та зареєстровані – безкоштовно.

Тільки спільно ми зробимо наше місто безпечним і комфортним для кожного.

7 листопада 2018 року, об 11.00 год. запрошуємо всіх бажаючих, в приміщення Білоцерківської міської ради (великий зал), поспілкуватися з професіоналами, які переймаються проблемним питанням щодо поводження з безпритульними тваринами на теренах України.
У вас є можливість послухати порад, задати питання або ж надати свої пропозиції щодо утримання домашніх та поводження з безпритульними собаками в місті Біла Церква.
Спільно з представниками Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини пропонуємо обговорити питання виконання та контролю Правил утримання тварин у місті Біла Церква та нових змін до них, а саме використання індивідуальних жетонів, чіпування, реєстрація тощо.
Запрошений гість Віктор Копач (Viktor Kopach) розповість про новинки в сфері ідентифікації тварин, а також про сервіси реєстрації від платформи https://animal-id.info/.
А також, до вашої уваги презентація освітнього проекту «Біоетика» від Happy Paw БФ «Щаслива лапа», під час якої дівчата-менеджери розкажуть про гуманне і відповідальне ставлення до тварин.
Обов’язково присутні: представники ветеринарних клінік міста, КП «Муніціпальна варта», КУ БМР «Інспекція з благоустрою», Управління освіти та науки БМР, Управління з питань молоді та спорту БМР.
Запрошуємо, Геннадій Дикий Катя Литвиненко Юрій ПетрикВолодимир Вовкотруб Юрий Бут Наталия Терещенко Sergey Voznenko Прес-служба Білоцерківської міської ради