09100, вул. Андрея Шептицького, 2 м. Біла Церква

(04563) 9-94-82, 063-310-77-55, 067-310-77-55, 099-310-77-55 djkg@bc-rada.gov.ua

БЕЗПРИТУЛЬНІ ТВАРИНИ

7 листопада 2018 року, об 11.00 год. запрошуємо всіх бажаючих, в приміщення Білоцерківської міської ради (великий зал), поспілкуватися з професіоналами, які переймаються проблемним питанням щодо поводження з безпритульними тваринами на теренах України.
У вас є можливість послухати порад, задати питання або ж надати свої пропозиції щодо утримання домашніх та поводження з безпритульними собаками в місті Біла Церква.
Спільно з представниками Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини пропонуємо обговорити питання виконання та контролю Правил утримання тварин у місті Біла Церква та нових змін до них, а саме використання індивідуальних жетонів, чіпування, реєстрація тощо.
Запрошений гість Віктор Копач (Viktor Kopach) розповість про новинки в сфері ідентифікації тварин, а також про сервіси реєстрації від платформи https://animal-id.info/.
А також, до вашої уваги презентація освітнього проекту «Біоетика» від Happy Paw БФ «Щаслива лапа», під час якої дівчата-менеджери розкажуть про гуманне і відповідальне ставлення до тварин.
Обов’язково присутні: представники ветеринарних клінік міста, КП «Муніціпальна варта», КУ БМР «Інспекція з благоустрою», Управління освіти та науки БМР, Управління з питань молоді та спорту БМР.
Запрошуємо, Геннадій Дикий Катя Литвиненко Юрій ПетрикВолодимир Вовкотруб Юрий Бут Наталия Терещенко Sergey Voznenko Прес-служба Білоцерківської міської ради